CHROMOTERAPIE

Terapie světlem-působí převážně dvojím způsobem:

Bioinformacemi na tlakových bodech nebo stimulací energetických centrech těla (čaker). Je to kombinace těchto postupů a jedinečnost filtrů s bioinformacemi, které jsou aplikovány lampou Bioptron. Elektromagnetické vlny polarizovaného světla kmitají pouze v rovnoběžných rovinách a to způsobuje, že toto světlo má velmi dobrou schopnost pronikání. Barevné filtry se vyrábějí ručně ve Francii, jsou obohaceny o bioinformace (biofyzikální systém přenosu)

Bioinformace jsou založeny na předpokladu, že lidské tělo neustále vysílá pole elektromagnetických vln, toto elektromagnetické pole, jež tělo obklopuje, je světlo které vaše tělo vydává.

Elektromagnetické pole, poskytuje důležité informace o každém jednotlivém orgánu. Tento typ informací se spolu se stavem fyzického těla nazývá bioinformace.

Co očekávat...

  • metoda je neinvazivní, bezbolestná, časově omezená dle typu indikace
  • indikuje se na kůži nepoškozenou, ošetřenou prostředky vhodnými na očistu
  • použití pro zvýšení efektu preparátů vhodných pro tělo, pleť
  • dále je určena světelná terapie na pleť s ekzémy, lupenkou, akné (efekt je zpočátku zhoršující se-kdy nastává reakce „autoobnovitelného“ procesu s následným postupným zlepšením), vhodné pro kombinaci s celostním přístupem i s preparáty energeticko-bylinnými, jelikož tyto kožní projevy úzce souvisí s psychickou dysbalancí.
  • na klouby, vazy, zánětlivé procesy, pro urychlení hojení bolavých lokalit na těle aj.  
  • stimulace energetických center a jejich rovnovážný stav (důležité i pro dobré zvládání krizových situací) je výborné navodit litoterapií.