Celostní kosmetické ošetření

Ošetření, které se nestará jen o váš vzhled, ale i o vaši psychiku.

Návrh bez názvu-5.png

Krása tváře, ale i vnitřního já

Slovo terapie pochází z therapeo neboli úctívání, respektování. Proto jsem vděčná právě kosmetice InLight a Klara Rott, kterou používám. Respektují živý organismus, jakým kůže a naše tělo je. Nezatěžují tělo látkami nepřirozenými a podporují přirozenou schopnost kůže a těla obnovovat a regenerovat v rámci vlastních přirozených biorytmů. 100% bio kosmetika, zcela bez syntetických látek, nabitá čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí pro tu nejúčinnější regeneraci pleti a povznesení duše.

Všechna ošetření jsou včetně silně energetických olejů a balzámů v 100% bio kvalitě kosmetiky InLight.

Nevíte, jakou službu zvolit?

Objednejte se na úvodní konzultaci, na které společně vše probereme a já vám následně doporučím, jakou cestou se vydat. Konzultace je na 2 hodiny. Obsahuje úvodní popovídání + jednu společně vybranou službu.

Kosmetická terapie

Má schopnost nejen řešit specifické problémy kůže, je i pro radost duše. To je nesmírně mnoho, protože zdravá duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka. Každá bylina má svou léčivou schopnost, která působí nejen v léčivých čajích. Působí samozřejmě i přes kůži. Rozdíl je ve zpracování surovin do emulzí. Je zde optimální struktura a účinnější penetrace do kožního povrchu a mezibuněčných prostor.

Éterické oleje samostatně i použité do přípravků jsou schopny pronikat hluboko do lidského organismu, působí na jemné předivo nervové soustavy, a to zpětně ovlivňuje stav pokožky a pozitivně psychiku. To je jedna z hlavních předností.

InLight kosmetické terapie

Kosmetická terapie InLight

Kompletní péče o obličej vás očistí a oživí zevnitř ven. Zahrnuje kompletní dvojité čištění pokožky s InLight bioprodukty, aktivaci drah pro plíce (okysličení), srdce (krevní oběh) přes ruce a užití litoterapie. Ošetření začínámasáží hlavy pro eliminaci stresu. Účinnost spočívá ve speciální ajurvédské masáži a stimulaci vybraných akupresurních bodů s lymfodrenáží. Při ošetření se aktivují hluboká centra v mozku, uvolňujr se napětí, obnovuje se rovnováha energií těla a spojení sama se sebou. Rituál trvá buď 40 minut (začáteční seznámení, čistící terapie) nebo 90 minut (plnohodnotná terapie včetně masáží).

Kosmetická terapie InLight Detox

Detoxikační ošetření zahrnuje dvojité čištění pokožky s InLight produkty, aktivaci drah pro plíce, srdce přes ruce, masáž hlavy a v případě potřeby i hluboké čištění. Kosmetika tohoto druhu je přirozená, není proto třeba rozlišovat produkty na pleť pro muže či ženy. Při terapii obličeje využívám klasických tahů pro masáž mikro očí a očního okolí, cytomasáž, relax a jaquetovu. Ošetření probíhá přibližně 60 minut.

Kosmetická terapie InLight Vitality

Ošetření celostními masážemi Qua Sha, rukou, nohou a to vše s intenzivními séry InLight Supreme. Podporuje ženský cyklus, proto je toto ošetření vhodné absolvovat v období kolem úplňku či v rámci menstruačních dnů. Při ošetření se využívají prvky fonoterapie.

Zvýhodněné balíčky kosmetické terapie pro krásu nejen pleti

Nohy jako součást kosmetického ošetření

Balíček zahrnuje ošetření pleti na 60 minut + ošetření nohou pro hormonální rovnováhu a svěžest, včetně masáže nohou s drenáží a akupresurou. Jedinečná péče Inlight o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pokožky a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění si sebe sama. Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy (nepravidelná menstruace, klimakterium aj.).

Prsa jako součást kosmetického ošetření

Toto kosmetické ošetření zahrnuje 60 minut kosmetické péče o pleť + masáž prsou s InLight zpevňujícími oleji pro krásu a zdraví prsou. Ošetření obsahuje také preventivní ošetření před tukovými bulkami, stagnaci lymfy, uvolnění hrudní oblasti, stimulace a okysličení této oblasti. Pravidelnou péčí o prsa dochází ke zpevňování prsní tkáně. Vhodná je i domácí péče, konzultace je v ceně balíčku.

Jednotlivé procedury kosmetické terapie

Mikromasáž

Mikromasáž očního okolí je nenahraditelná, jelikož oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje. Je snadno poznamenaná věkem a únavou. Oči reprezentují celkovou fyzickou a duševní kondici. Jsou „bránou do duše“. Do popředí se dostává především prevence, jakým způsobem předcházet různým problémům. Mikromasáž oddaluje proces stárnutí, hlavně kohoutích stop, zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima, zlepšuje zprůchodňování dutin, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí a zlepšuje zrak.

Chromoterapie

Tato terapie využívá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Jde o kombinaci barvy a světla, kdy světlo tyto barvy a jejich energii odráží. Barva má určitý účinek pro naše zdraví, proto její aplikací můžeme docílit překonání deprese, traumatu či nemoci.

Cytomasáž

Díky cytomasáži se vypíná propadlá pokožka signalizující příznaky stárnutí. Jedna masáž nestačí, provádí-li se ale pravidelně a správně s cytokiny, lze tímto způsobem předejít degeneraci obličejových svalů, vráskám nebo dvojité bradě. Masáž zlepšuje zásobování krve v obličeji, podpoří krevní oběh, mízní odtok a posílí svaly v této oblasti, kde se vlivem času vytvářejí vrásky.

Gua Sha - obličejový rituál

Gua Sha je pradávná čínská technika, při níž se používá hladký vzácný kámen ametyst, který pochází ze speciálního naleziště. Umocňuje účinky kosmetiky InLight a používá se na obličej i tělo. Kámen je energeticky vyladěn přímo Dr. Spieziou a znak Gua Sha ametystu vyjadřuje vibrační frekvenci. Gua Sha rituál podporuje přirozenou krásu pokožky, stimuluje mikrocirkulaci v měkkých tkáních, zvyšuje průtok lymfy a zmírňuje otoky obličeje. Zanechává pleť prokrvenou, hladkou vypnutou a rozzářenou. Masáž také zvýrazňuje přirozené kontury obličeje, z dlouhodobého hlediska podporuje pravidelná masáž Gua Sha pružnost pokožky a vyžehlí jemné vrásky.

Procedury lze podstoupit jako součást kosmetické terapie, ale i samostatně.

 

Hormonální terapie nohou

"Chodidla pojímají celé tělo, představují kořeny Lidského stromu a nesou jeho vývoj. Vskutku již od narození člověk vyrůstá ze svých chodidel jako strom."

Jedinečná péče Inlight o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pokožky a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění si sebe sama. Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy (nepravidelná menstruace, klimakterium aj.).

Co od terapie nohou očekávat?

Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body na chodidlech a nohou, pro posílení účinků se využívá litoterapie (terapeutické působení krystalů a polodrahokamů). Intuitivně vedu tahy k aktuálním potřebám těla, což je nádherný zážitek pro tělo, ale navíc dochází k odblokování a uvolnění energie. K tomu si můžete představit stimulaci smyslových receptorů kůže, Qi masáž, akupresurní bodovou stimulaci či éterické oleje. Samozřejmostí je začlenění krystalů, jejichž síla umocní efekt svěžesti od hlavy až k patě.

 

Celotělové ošetření InLight pro rozproudění Qi

Terapie, jež rozproudí vaši životní energii. InLight ošetření těla a rozproudění Qi nám otevírá možnost žít život v radosti a vidět sami sebe jako bytosti světla. Čím více jsme světlem prozářeni, tím lehčeji se nám žije.

Co od celotělového ošetření očekávat?

Cílem ošetření je vědomým dotykem a v moci přítomného okamžiku uvolnit tělo, otevřít oblast nejen srdce a to za působení mnoha elementů včetně použití polodrahokamů (růženín, ametyst, malachit, kalcit) a produktů InLight. Základem procedury je vtírání InLight produktů, které zajistí správné rozvedení energie do celého těla. Chceme probudit tělo tady a teď dotekem, který nám dává pocit jistoty, tepla, radosti a obnovuje životní sílu. Skrze doteky můžeme otevírat naši duši, srdce, intuici, komunikační centrum včetně centra řídícího a nervového v oblasti hlavy. Masáž se zaměřuje na celé tělo, včetně masáže hlavy a obličeje.