Celostní terapie

Soul Touch therapy

Jedná se o terapii přesahující běžný rámec povrchového působení kosmetiky. Celostní, nebo-li komplexní přístup k tělu i duši. Řeší se nejen krása tváře. Po zkušenostech ve zdravotnictví, a následné kosmetické a vizážistické praxi (i pro časopisy) jsem začala studovat psychologii s grafologií pro větší a obsáhlejší využití v životě.

Je to přesahová therapeo pro lidi, kteří chtějí předcházet ne-moci a zachovat si vitalitu, krásu těla, tváře a duše

Celek podstatně ovlivňuje  i fungování svých částí.

Celostní přístup ctí zásadu jednoty těla, mysli i duše.Celostní přístup hledá a doporučuje terapie, kterými lze pomoci a vyžadován je aktivní přístup v návratu ke zdraví a životu.

Celostní přístup respektuje heslo „především neškodit“ (proto pracuji ne s chemickými produkty při svých postupech)

Každý je jedinečný – stejně jako barvy a zvuky. Barva, zvuk jsou čisté vibrace a mohou zvyšovat nebo snižovat naši energii. Každá barva i tón mají svůj specifický potenciál, vypovídající o psychickém stavu, tak i fyzickém.

Od barev a tónů nelze očekávat, že při každém zdravotním problému nahradí konvenční lékařskou péči, avšak pokud potřebujete znovu nabít psychickou rovnováhu a tím novou energii, je tato kombinace postupů-řešením. Aplikuji směs barev v lahvičkách , či fono ladičky.Lahvičky  obsahují kombinaci léčivých bylin ve formě esenciálních olejů. Vyzařují vlnové délky barev, které po aplikaci na kůži podpořím a zaktivuji rychleji za pomoci barevných filtrů (tzv. světelnou terapií, jejíž účinnost je prokázána lékařsky v mnoha směrech – viz. chromoterapie)

Fono therapeo – relaxační technika-neřečový prvek

Mikrovibrace, dokáže nahradit nepříjemné tahy masérů.Zlepšuje krevní oběh v daných lokalitách, reakce nervových zakončení se normalizují, imunitní procesy se aktivují. Vibroakustické vlny pronikají hluboko do měkkých tkání, čehož nelze dosáhnout masáží.

Terapie je bezpečná , originální, ničím omezená a velice účinná.

  • litoterapie s chromoterapií
  • energetická masáž
  • terapie obličeje s barvou

„Jste barvami, které si vybíráte, a to vyjadřuje vaše životní potřeby!“

Chystáte-li se poprvé

Než vyrazíte…Svědomitě doplňujte tekutiny, po terapii pouze nestačí. Určitě si vyčleňte pro sebe minimálně 2-2,5 hodiny.

Co sebou ?

Sebe a odhodlání relaxovat

Co na sebe ?

Zvolte oblečení pro Vás pohodlné

Následujte mě

Napište mi email

4 + 12 =