Energetická masáž

Tato masáž je mimo jiné, v rámci – celostního přístupu. Jde o znovu nabití energii a rychlou regeneraci organismu, metodou fungující již v 21. Zemích světa. Touto metodou je možné se natolik uvolnit po fyzické stránce, tak i psychické, že únava i otázky ohledně sebe, svého dalšího směřování jsou nasnadě k nastartování nových jasných cílů s novým směřováním v novém duchu.

Je důležité nechat odejít napětí, stres, strach- příkladně při této terapii, jelikož pak se uvolní vlastní biorytmy,
které se vytrácí díky těmto faktorům. Tělo se uvolní, lépe a s jasnou hlavou se řeší rozhodnutí, která jsou nedílnou součástí života. Cítit se dobře a vyrovnaně za každých okolností, je přínosem pro všechny.

Terapie začíná vstupním rozhovorem, samotná masáž probíhá v sedě, v leže (podle přání klienta), v klidném prostoru při uvolňující hudbě. Po přikrytí přikrývkou a inhalací uvolňující esence se po hlubokém nádechu a výdechu (2x) klienta, začíná s cíleným pokládáním rukou. Ukončení klient pozná odchodem rukou z ramen a následným bodovým uzavřením u nohou. Následuje odpočinek bez ústního kontaktu. Závěr se nese už v duchu poklidného rozhovoru s následným doporučením pro domácí následný postup, aby proces uvolnění byl úplný.

Pro koho je terapie….

Všem, kdo potřebují okamžitě řešit a předejít těžším psychickým problémům i po fyzické stránce kde se může výrazně projevit. Kde je třeba uvolnit stres, předejít „ syndromu vyhoření“ Časová náročnost 1, 5 hodiny i s příjemnou bodovou navozující energickou masáží obličeje.

Následujte mě

Napište mi email

5 + 14 =