Energetická medicína

Energetická medicína vám pomůže navrátit, uvolnit a odblokovat energii ve vašem těle. Jde o soubor učení a technologií neurovědy a epigenetiky. Je to cesta a především prevence před tím, aby onemocnění vůbec nevzniklo. 

Návrh bez názvu-5.png

Prevence před onemocněním

Vše na naší Zemi je tvořeno světlem. Technologie energetické medicíny je založena na práci se světlem v těle a energetickým polem obklopující naše tělo fyzické. Jíme potravu, která je produkována Sluncem, zdrojem života, a čerpáme z ní energii. Proto jsou špatná strava, špatné emoce i špatné návyky často příčinnou nemocí. Dnešní systém zdraví je však založen na principu péče o nemoc. Energetická medicína se snaží o opak, vytváří podmínky pro zdraví. Energetická medicína využívá soubor učení a technologií neurovědy a epigenetiky, medicínu Reiky, resetuje strach a tedy systém obrany těla "útoč nebo uteč", aktivuje vyšší funkce mozku a čistí vaše světelná energetická pole pomocí čaker. Využívá tělesné procesy a CBD medicínu. 

Všechna ošetření jsou včetně silně energetických olejů a balzámů v 100% bio kvalitě kosmetiky InLight.

Nevíte, jakou službu zvolit?

Objednejte se na úvodní konzultaci, na které společně vše probereme a já vám následně doporučím, jakou cestou se vydat. Konzultace je na 2 hodiny. Obsahuje úvodní popovídání + jednu společně vybranou službu.

Aktivace vyšších funkcí mozku - Access
terapie pomocí 32 bodů na hlavě

Díky terapii Access vnesete lehkost a radost vašemu životu, zbavíte se omezujících přesvědčení, naplníte své poslání a dopřejete si klidný spánek. Budete skutečně šťastni, ne vlivem někoho jiného, ale uvnitř sebe, kvůli vám. Umožníte přivítat nový život snadněji, porod bude jednodušší. Ošetření metodou Access je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky a zasahuje do všech rovin vašeho života.

Jak terapie vypadá?

V průběhu terapie relaxujete na lehátku. Dotekem aktivuji 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast. Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích dojde k pomalejší činnosti mozkových vln, a tím dochází k odblokování a zároveň novému nastavení vibrací mozku. Spouští se úžasný proces pro tělo i duši. Tělo se vrací ke zdraví přirozenou cestou. Dokážete si představit, že umíte přepsat příběh svého života tak, aby vám to dávalo smysl a byli jste v něm šťastní ?

 

Chromoterapie
terapie světlem barev

Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Jde o kombinaci barvy a světla, světlo tyto barvy a jejich energii odráží. Barva má určitý účinek pro naše zdraví, proto její aplikací můžeme docílit překonání deprese, traumatu, či nemoci.

Co od terapie očekávat?

Metoda je neinvazivní, bezbolestná, časově omezená dle typu indikace. Využívá elektromagnetické pole v okolí lidského těla, které neustále tyto vlny vysílá. Indikuje se na kůži nepoškozenou, ošetřenou prostředky vhodnými na očistu. Světelná terapie je také určena na pleť s ekzémy, lupenkou, akné (efekt je zpočátku zhoršující se, kdy nastává reakce „autoobnovitelného“ procesu s následným postupným zlepšením), vhodné pro kombinaci s celostním přístupem i s preparáty energeticko-bylinnými, jelikož tyto kožní projevy úzce souvisí s psychickou dysbalancí. Velmi vhodné i na klouby, vazy, zánětlivé procesy a pro urychlení hojení bolavých lokalit na těle.

 

Litoterapie
léčba pomocí kamenů

Prostřednictvím kamenů terapie provokuje organismus k vlastní aktivitě. Kameny jsou složeny z atomů kmitajících sem a tam a tím vydávají energii. Tato oscilace působí jako neviditelný magnet na naše tělo, uvolňuje blokády a tím mírní potíže. V každém druhu kamene kmitají atomy způsobem typickým právě pro daný nerost (různé kameny- různá účinnost). Terapie ovlivňuje náš stav především těmito způsoby: 

  • oslabuje nadbytečné 

  • posiluje oslabené 

  • odstraňuje blokády, jež brání průtoku životodárné energie a tedy harmonické souhře tělesných procesů

Jak litoterapie probíhá?

Litoterapie je ošetření obličeje a těla s drahokamy. Polodrahokamy jsou použity při masáži tzv. energetických center člověka. Energie kamenů se dostává do našeho těla přes nervová zakončení prostřednictvím síly světla, vibrací barev a vnitřních impulsů, přikládáním nebo držením v rukou. Terapie mezi sebou kombinuji dle přání, potřeb těla pro reaktivaci, regeneraci těla i duše a dle toho se odvíjí i cena.

 

Fonoterapie
léčba pomocí zvuků

Fonoterapie je druh léčebné metody s pomocí mimohudebních zvuků. Obsahuje zdravotně motivovanou aplikaci příjemných (mimo jiné) i přírodních zvuků. Jedná se o zvuky, jako jsou ptačí zpěv, šumění lesa, hukot vodopádu, šum moře a další. 

Co si pod fonoterapií představit?

Základním předpokladem pro úspěšnou léčbu s pomocí fonoterapie je výběr zvuků, které působí pozitivně na daného člověka. Tento výběr nesmí být ponechán náhodě, ale je potřeba se mu pečlivě věnovat. Klient si plně koncentrován zaznamenává, jak na něj určité zvuky působí. Zda se jedná o libý zvuk, anebo nepříjemný až agresivní zvuk. Fonoterapie jako léčebná metoda se využívá například u lidí s Alzheimerovou chorobou, kteří si díky povědomým zvukům mohou vybavit vzpomínky z minulosti. Velmi oblíbená je také u nastávajících maminek, dále u lidí trpících různými úzkostmi, stresem a psychickými potížemi.