Litoterapie

Léčba pomocí kamenů

Jejich prostřednictvím provokujeme organismus k vlastní aktivitě.

Terapie ovlivňuje náš stav především těmito způsoby:

* oslabuje nadbytečné

* posiluje oslabené

* odstraňuje blokády jež brání průtoku životodárné energie a tedy harmonické souhře tělesných procesů

Energie kamenů se dostává do našeho těla přes nervová zakončení prostřednictvím síly světla, vibrací barev a vnitřních impulsů, přikládáním, nebo držením v rukou.

Kameny jsou složeny z atomů kmitajících sem a tam a tím vydávají energii. Tato oscilace působí jako neviditelný magnet na naše tělo, uvolňuje blokády a tím mírní potíže. V každém druhu kamene kmitají atomy způsobem typickým právě pro daný nerost. (různé kameny- různá účinnost)

Litoterapie je ošetření obličeje a těla s drahokamy. Polodrahokamy jsou použity při masáži tzv. energetických center člověka.

Uvolnění již je znatelné po přiložení 7 kamenů. Uvolňují se vnitřní spasmy, které jsou následně rozmasírovány jemnými pohyby rukou a kamenů na závěr.

Terapii doplňuji dle potřeb ,výběru, přání . Inlight terapie obličeje 1690,- , Terapie těla Inlight 1990,- je součástí vždy tato zvláštní a tajemná energie polodrahokamů.

Terapie mezi sebou kombinuji dle přání, potřeb těla pro reaktivaci, regeneraci těla i duše a dle toho se odvíjí i cena.

(ráda bych zde využila možnosti fotek polodrahokamů odjinud a to křišťálu, ametystu, sodalitu, aventurínu,růženínu,citrínu, kalcitu,jaspisu,malachitu,karneolu,-jelikož tyto kameny používám nejčastěji)

Následujte mě

Napište mi email

5 + 4 =