Můj příběh

Jsem celostní terapeutka

To čím se živím, je i mou cestou ke spokojenosti a kráse.

Celostní cesta mi přináší mnohem víc možností k rozvoji a uvolnění. A nejen mně..

Svět aromaterapie, chromoterapie, krystaloterapie, fonoterapie, tantry,tělových masáží pro ženy -otevírám přes kosmetologii.

Mám více možností jak oživit nejen pleť.

Své zkušenosti , um , předávám dál cestou terapeutky-lektorky celostních přístupů . Do mé cesty přišel on line systém školení, seminářů pro profesionály, kteří chtějí víc než běžný přístup kosmetiky. „Vnitřní krása, zrcadlí vnější“ a to tu jde.

Pojď, jdem na to.. 

“ Pojď jdem na to, potřebuji vidět jak to funguje….,je to častá věta i zapojení rodiny do procesu- no stress.

Prvními účastníky rituálů,masáží z kurzů ,technik byla a je má rodina včetně synů Marka (15) a Štěpána (12). Moje maminka, tatínek, sestra i bratr s mým přítelem jsou svědky rozvoje a působení mých technik . Je to rodinná zážitková jízda pro všechny. 

Každý si může najít cestu k celostnímu způsobu života ….

Postupy a návody jak celostně fungovat, zahrnující masáže pro oživení znalosti, či inspiraci jsou mou hlavní motivací v podnikání i tom online. Osobní setkání-je můj bonus v provázení na cestě ke „kráse“ .

Mou cestou je nezůstávat pouze u povrchně působících praktik. Dnešní doba generuje mnoho stresu ,který nás odpoutává od prožívání života. Často jen přežíváme. Přišel čas předávat základy vedoucí k profesionální praxi – celostním způsobem.

O tom co dělám a žiji dnes- se mi nezdálo…

O školení a pracovní vášni se mi vážně mohlo jen zdát.

Odešla jsem ze zdravotnictví, se zkušeností zdravotního přístupu, znalostmi farmaceutického a kosmetického průmyslu jako bonus.

Zdraví i vědomí sebe mi chybělo , včetně produktů, které by mi zapadly do sci- fi představy jak se sebou pracovat , natož s druhými.

Odchod manžela a otce kluků, v době, kdy jsem byla na mateřské , mi způsobil rozvrat idylky o rodině , následně i rozvrat organismu.

Vypadala jsem vypuštěně, opuštěně, neschopně, jen děti a úsměv pro ně mi zbyl.

Za tím úsměvem se neskrývala radost ani krása. Jen krása myšlenek, že tuhle výzvu jsem si vybrala . 

(prostor pro příběh ve zkratce ebook ZDARMA- ZBORENINA/ PRŮVODKYNĚ)

Mohla jsem se vrátit do nemocnice,ale neměla bych čas na sebe ani na rodinu …čas na mateřský mi pomohl se vrátit a vystoupit ze šedi k Inlight a dál ?

 

Zlom nastal.

Přišel mi do cesty „sci-fi produkt“ pro mé chápání , jak má působit péče o živý organismus .

 

Absolvované psychoterapeutické metody, Angelic reiky,Aura -soma ,Qua-sha, Access,praxe v nemocnici- zkrátka víc jak 20 let studia a praxe se propojilo díky sci-fi-Inlightu.

 

Na školení u pana Mudr.Mariana Spietzy v Anglii (tvůrce Inlight balzámů pro tělo a duši)) jsem získala mnoho informací , které mi dávaly smysl pro propojení západní a alterativní medicíny. Inlight nastartoval touhu jít s tím co umím a mám do školení v praxi .

 Inlight mi otevřel znovu cestu k síle bylin a stále rozšiřuji jejich obsáhlost díky dalším velmi účinným produktům. Vyhledávám extrakty v nejdokonalejším propojení a díky tomu odborně poskytnout cílenou péči dle požadavků klientů. (velmi krásně funguje Klara Rott, Alquimia, Mukti, Yage…)

Má praxe se neuvěřitelně rozšířila . Konference, přednášky, edukace v rámci firmy s Inlight se rozjela .

Školení profesionálních žen v kosmetice jsou mým   smyslem proč ..

Byla jsem v tom…včetně syndromu vyhoření .., být ve flow ve svém oboru je výhra. 

Mám energii na to sdílet

 

Patřím mezi milovníky nových postupů,

ověřených starých technik, které nemají být ponechány osudu.

Tělo i duše potřebují krásu v nás i kolem nás. Je to základní potřeba- kterou předávám úspěšně Krok po- kroku v online podobě..ebook,, 

Spojte se se mnou na sociálních médiích nebo seminářích

Jsem průvodkyní na cestě ke kráse.

  • Už víc jak 20 let se věnuji vlivu stresu na tělo i pleť.

  • Učím lidi jak vnitřní krása ovlivňuje tu vnější a proto mě baví dávat lidem návody .

  • „Jak to udělat jinak – Inlight“