Celý příběh

O MNĚ

Nejsem kouzelná víla, ani čarodějka, abych vše kouzelnou hůlkou změnila. Mohu Vám však naslouchat, pomoci uvolnit, otevřít Vaše zdroje ve Vás samotných. Mé terapie spolu s relaxačními technikami vás mohou posunout do vyšších dimenzí pozitivních změn. Stačí jen udělat první krok…

2021_07_26_Studio_Botic-16.jpg

Mé poslání

To, čím se živím, je i mou cestou ke spokojenosti a kráse. Celostní cesta mi přináší mnohem víc možností k rozvoji a uvolnění. A nejen mně.

Svět masáží pro ženy, tantru, energetickou medicínu, aromaterapii, chromoterapii, fonoterapii,litoterapii otevírám přes kosmetologii s celostním přesahem a mám více možností jak oživit nejen pleť.

Své zkušenosti a můj dar předávám dál cestou terapeutky - lektorky celostních přístupů. 

 

Chtěla jsem a chci víc než běžnou péči, protože "Vnitřní krása zrcadlí vnější" a o to tu jde.

Návrh bez názvu-5.png

Cesta ke kráse

Dnešní doba generuje mnoho stresu, který nás odpoutává od prožívání života.

Odešla jsem ze zdravotnictví se zkušeností zdravotního přístupu a se znalostmi farmaceutického a kosmetického průmyslu. Absolvovala jsem psychoterapeutické metody, praxi v nemocnici u lůžka, německou školu kosmetiky s certifikací i pro Čechy a rekvalifikací a postupně jsem došla i k rekvalifikační zkoušce pro masáže.

 

Už víc jak 20 let se věnuji vlivu stresu na pleť i tělo. Vše, co jsem studovala, vedlo k minimalizaci stresu a ke kráse "vně i uvnitř".

2021_07_26_Studio_Botic-17.jpg
2021_07_26_Studio_Botic-13.jpg

Má vize

Patřím mezi milovníky staronových postupů, ověřených starých technik, které nemají být ponechány osudu. Tělo i duše potřebují krásu v nás i kolem nás, je to základní potřeba a tu předávám dál.

Objev celostní kosmetické řady, kterou používám ve svých terapiích pro pleť i tělo ve 100% bio kvalitě, mi otevírá mnoho možností pro maximální efekt i zdraví. To miluji, i proto všechny mé terapie jsou jiné, ozdravné a jsou v souladu s přirozeností, krásou a zdravím. 

SPOJTE SE SE MNOU 

NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH 

Najdete mě na Facebook i Instagram sítích.

  • Stará Terapie | Facebook
  • Stará Terapie | Instagram

NA PROŽITKOVÉM KURZU

Kurz je určený pro ženy každého věku. Provedu vás masážemi a pomohu najít si cestu sama k sobě.