Pečující ošetření kosmetikou InLight

Aktualizováno: 29. 10. 2021


Terapie pochází ze slova therapeo - uctívání, respektování. Proto jsem vděčná právě InLight a Klara Rott, které jsem si vybrala.


Respektují živý organismus, jakým kůže a naše tělo je. Nezatěžují tělo látkami nepřirozenými a podporují přirozenou schopnost kůže a těla obnovovat a regenerovat v rámci vlastních přirozených biorytmů.

Má schopnost nejen řešit specifické problémy kůže, ale je i pro radost duše. To je nesmírně mnoho, protože zdravá duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka. Každá bylina má svou léčivou schopnost, která působí nejen v léčivých čajích. Působí samozřejmě i přes kůži. Rozdíl je ve zpracování surovin do emulzí. Je zde optimální struktura a účinnější penetrace do kožního povrchu a mezibuněčných prostor.

Éterické oleje samostatně i použité do přípravků jsou schopny pronikat hluboko do lidského organismu, působí na jemné předivo nervové soustavy a to zpětně ovlivňuje stav pokožky a pozitivně psychiku. To je jedna z jejich hlavních předností.


Zde je malá ukázka z ošetření.


26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše