Masáže pro ženy

Ženské masáže, které vás rozzáří zvenku i zevnitř


Co znamená být zdravý?


Nejjednodušší definicí zdraví je nepřítomnost nemoci. Asi všichni si pamatují ze školy definici Světové zdravotnické organizace (WHO), která říká : „Zdraví je stav fyzické, psychické, sociální a estetické pohody“. Poukazuje tedy na to, že stav zdraví je tvořen několika sférami člověka.


Ženské masáže vs. Energetická medicína dokáže působit na každou z těchto složek a harmonizovat ji. Nějaké zdravotní problémy řeší téměř každá žena, muž, každý má trochu jiné, ale touhu uzdravit se mají všichni společnou.


Nejrozšířenější příčiny chronických zdravotních problémů:

  • stres, neznalost svých potřeb a neuspokojování;

  • zatížení těla, strnulost, málo pohybu, nedostatek relaxace, strnulost v myšlení, obezita, vychrtlost, trávicí problémy;

  • nedostatek spánku a z toho plynoucí bolest, migrény, hormonální problémy;

  • špatné emoce a vztahy způsobují narušení homeostatických mechanismů v těle, což vede k tvorbě zánětů, výtokům, problémy s udržením moči, bradavic, kvasinkám a nádorům (emoce radosti zabraňuje vzniku zánětů)

  • špatná strava - způsobuje bulimii, žlučníkové kameny, vředy, problémy se vstřebáváním stravy, hrozba rakoviny;

  • nedostatek kontaktu se zemí - uzemnění. Pokud je tělo v kontaktu s přírodou, je dokázán vliv na úpravu biorytmů celého těla, dochází ke snižování zánětů a ke zvyšování energie.

Jak se zdravím pracují masáže s energetickou medicínou?


Masáže především přenáší pozornost s energetickou medicínou na zdraví, krásné věci a nádherné prožitky, podporu krásy, síly. Často si své zdraví ničíme přehnanou pozorností na problém. NEJVĚTŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽ JE PROBLÉM VĚDOMÍ.


Masáže s energetickou medicínou řeší účinně spousty chronických problémů tím, že dá kvalitní program pro práci s tělem,emocí, psychikou, energetikou. Místo utápění se v problému má člověk pozornost na aktivitu, která pomáhá. Něco pro sebe dělá.


Věnujte se sobě, protože právě vy jsi tvůrcem i léčitelem svého zdraví.


Budu se na vás těšit na společné cestě prožitkového kurzu.

38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše