Prožitkový kurz pro ženy

Potřebujete si odpočinout, načerpat nové síly, obnovit zdraví a najít cestu sama k sobě? Vydejte se se mnou na cestu prožitkového kurzu, ve kterém vás provedu všemi terapiemi Soul touch a na závěr i dvěmi intimními masážemi.

Návrh bez názvu-5.png

Celostní přístup, 11 masáží, 3 procedury

Hledám a doporučuji terapie, kterými lze pomoci a následně aktivně přistupovat v návratu ke zdraví a životu. Masáže pro ženy jsou transformační, pro ženy hledající sebepoznání a cestu k sobě. Opečovávají vaši pleť, tkáně, mysl, duši a příznivě působí i na vaše smysly. Prožitkový kurz zahrnuje veškeré terapie se Soul touch, které jsou rozděleny do 3 kategorií, které s vámi projdu a zajistím vám tak jedinečný prožitek. Na závěr projdeme dvěmi intimními masážemi Višnu a Agni, které uzavřou celou pouť se mnou a vaším tělem, myslí i duší.

Pro koho je kurz vhodný?

Prožitkový kurz je vhodný pro všechny ženy v jakémkoliv věku, jsou na míru ušité ženským potřebám, opečovávají ženskou duši a probouzejí ženské vlastnosti. Terapie vycházejí ze znalostí starodávného ženského omlazovacího rituálu, mají hloubku a mocné účinky podepřené dlouholetou praxí.

Kurz pro ženy zahrnuje:

  • 3 harmonizační masáže a 3 procedury

  • 3 transformační masáže jin a 3 jang procedury

  • 3 euforické masáže

  • 2 intimní masáže

  • zaslání doplňujících materiálů a poslechů na doma

  • občerstvení

  • individuální přístup

Navíc oproti klasickým masážím

Všechna ošetření jsou včetně silně energetických olejů a balzámů v 100% bio kvalitě kosmetiky InLight.

Jdete na terapii poprvé?

Než vyrazíte, svědomitě doplňujte tekutiny ještě před terapií, pouze po ní to nestačí. 

Co si vzít na sebe?

Oblečte se podle vašeho vkusu, především ale pohodlně.

Co potřebuji s sebou?

Nic, pouze sebe a odhodlání relaxovat.

Návrh bez názvu-7.png

Harmonizační péče

Harmonizační péče je první část Soul touch terapie. Zahrnuje 3 masáže, které jsou vhodné jako vstupní brána k celé terapii těla i duše. Masáže působí na hormonální systém, na pohlavní orgány, posilují imunitu a pozitivně působí na mozek, míchu a řídící systémy.

Procedury harmonizační péče

Tantrická prožitková kosmetická péče

Slouží k psychickému uvolnění, povzbuzení nervového a hormonálního systému a jeho řídících funkcí, pomáhá věcné mysli a funkci mozku. Součástí je čištění energetickými bylinnými balzámy, hloubkově působící maskou a péčí čistě v bio kvalitě 100%.

Ošetření Parvátí

Ošetření Parvátí podporuje funkce míchy, ledvin a osvobozuje od strachů a úzkostí. Terapie trvá 60 minut. Obsahuje dechové uvolnění, energetické odblokování, ošetření zad a závěrečnou relaxaci.

Ošetření Lakšmí

Ošetření Lakšmí slouží k omlazování a povzbuzení imunity. Působí na srdce, plíce a hormonální systém., čímž probouzí ženský pocit štěstí. Masáž je zpevňující, zaměřuje se především na nohy a na prsa.

 

Transformační ošetření

Transformační ošetření zahrnuje 3 masáže, které jsou zaměřené především na zkrášlování, detoxikaci organismu, centrování, zakořeňování a posílení životních sil a orgánů.

Procedury transformačního ošetření

Ošetření Sarasvatí

Sarasvatí se zaměřuje na nohy, slouží ke zkrášlování a detoxikaci. Pozitivně působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu, slinivku. Silně působí i na stav kůže a podkoží, harmonizuje váhu těla. Masáž je prováděna na břiše, zádech, na levém a pravém boku. Součástí ošetření je energetické odblokování, koupel nohou s epsomskou solí, transformační masážní proces, relaxace.

Ošetření Gajátrí

Středem pozornosti je zde břicho a pánev. Slouží k centrování a zakořenění člověka, otevírá kontakt s vlastní životní silou a zdrojem energie. Léčí strach ze smrti a strach ze života, působí na žaludek, střeva, trávicí systém, urogenitální systém a hormonální systém. Během ošetření zažijete dechové techniky, energetické odblokování, transformační masáž s bylinnými elixíry a obklady (vše 100% bio), relaxaci.

Ošetření Deví

Terapie Deví zajišťuje celostní ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů. Posiluje životní síly, povzbuzuje ženské vlastnosti, zbavuje strachu a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a všestranný talent zvláště k umění. Ošetření Deví je vhodné na vše - orgány, funkce těla a psychické potíže člověka bez diagnózy. Zažijete senzuální odblokování, ošetření celého těla 100% bio oleji, relaxaci.

 

Euforické masáže

Euforické masáže jsou vhodné jak pro akutní stavy zátěže, tak i pro chronické stavy zátěže. Středem pozornosti jsou zde hluboké strachy, které jsou díky těmto terapeutickým masážím uvolněny.

Masážní terapeutická ošetření pro ženy

Krišna

Masážní terapie Krišna léčí situace, které jsou krátkodobé. Aktuální na okamžité nálady, akutní stavy a zátěže. Zasahuje povrch a důsledky, je vhodná pro první zkušenost, pro začátečnice, pro ženy, které jsou intimně uzavřené a v hloubce zraněné.

Působí na ženskost a senzualitu, která se rychle projeví účinkem hmatatelným a krátkodobým. Masážní technika 12ti vln působí na různá období ženy od zplození do zralosti. Harmonizuje hemisféry, kultivuje kundaliny energie a stimuluje smysly a pudy.

Masážní terapie Krišna je vhodná pro všechny ženy, dochází k senzuálnímu odbklokování, terapie probíhá dotekem v leže na břiše. 

Šiva

Šiva léčí situace, které jsou neprojevené. Minulé nálady a stavy, které se projevují jako dlouhodobá zátěž. Působí na ženskost a senzualitu, která se pomalu projeví s účinkem jemně hmatatelným a dlouhodobým.

Zasahuje hloubky a příčiny, je vhodná pro opakované zkušenosti, pro pokročilé ženy. Pro ženy, které se intimně otevírají a v hloubce léčí. Šiva je zosobněním cesty meditace a poznání.

Slouží k odstranění napětí v těle, uvolňuje jednotlivé tkáně, buňky a mezibuněčné prostory. Pomáhá odstranit emoční blokádu tkáně a je prevencí proti vážným chorobám. Harmonizuje hemisféry, kultivuje kundaliny energii a stimuluje smysly a pudy. 

I zde je technika 12ti vln, které působí na různá období ženy od zplození do zralosti. Vhodné pro všechny ženy, terapie probíhá dotekem v leže na zádech.

Bráhma

Bráhma je euforická senzuální masáž na kultivaci kundaliny energie a stimulaci smyslů a půdů na hluboce příčinné projevy a zátěže. Ovlivňuje situace, které jsou pod vlivem nejhlubších strachů. Strachem ze života a strachem ze smrti.

Působí jemně a hluboce na dopady z neprožitých a neprojevených stavů kolem prenatálního období, porodu a bezprostředně po něm. Zasahuje hloubky i příčiny a je vhodná pro opakované zkušenosti, opět pro pokročilé ženy, které se intimně otevírají a v hloubce léčí.

Masáž probíhá na bocích ve stabilizované poloze.

 

Intimní masáže

Intimní masáže zahrnují dvě procedury, a to intimní masáž Višnu a intimní masáž Agni. Každá se zaměřuje na jinou část sexuálních orgánů.

Procedury intimních masáží

Masáž Višnu

Tato masážní procedura ošetřuje prsa a vnější sexuální tkáně, ošetřuje dětskou sexualitu a sexualitu dospívání. Rozvíjí mysl, abstraktní myšlení, kreativitu, na jemné úrovni dodává orgánům a tkáním jemnou frekvenci Kundalini energie. Pomáhá transformovat pudovost v lásku a celostně rozvíjí člověka a jeho talent. Uvolňuje emocionální zranění a strachy ze znásilnění.

Součástí masáže je senzuální odblokování, dechová meditace, uvolňující intimní masáž a relaxace.

Masáž Agni

Procedura Agni ošetřuje vnitřní sexuální orgány a sexualitu dospělé ženy. Součástí této masáže je senzuální odblokování, dechová meditace, otevření intimity, sexuality a vnitřní sexuality v poloze na zádech, ošetření bodu G, aktivace sexuální energie na břiše, dýchání v embryonální poloze a relaxace v embryonální poloze.