TERAPIE BARVOU – Zuii organic

líčení a poradenství Zuií dle potřeby

Líčím se pouze certifikovanou BIO kosmetikou s jedinečnou 100% organickou řadou kosmetických výrobků z květin, certifikovanou i pro Evropu, schválenou muslimy i židy svou jedinečností.

Tato australská dekorativní kosmetika Zuii neobsahuje chemické látky z ropy, parabeny, mastek ani geneticky modifikované složky.

Bio dekorativní kosmetika v této kvalitě splňuje nejvyšší nároky na moderní přírodní a pokožkou dobře snášenou a to i velmi citlivou pokožkou, k alergiím náchylnou. Nejsou zde použity látky se známým alergickým potenciálem a to ani co do přírodních složek. Proto ani zde není mastek (může obsahovat zbytky azbestu_těžký kov).

Základ tvoří čistá růže damašská, měsíček, heřmánek( vše bez rezidua postřiků a hnojiv chemických), aloe , čisté oleje za studena lisované. Produkty zkrášlují, ošetřují a pěstí pleť zároveň bez kompromisu na trvanlivost líčení, efekt a barevnost produktů.

Líčení poskytuji po konzultaci a převážně podporuji konzultace a akční líčení v rámci akcí a projektů pro firmu Biorganica- kde i školím „Jak se Zuií“…přírodní kosmetika je jiná.. Tyto přípravky najdete zde.

Správně volenou barvou harmonizujeme sebe i okolí.

Následujte mě

Napište mi email

5 + 12 =