TERAPIE KOSMETICKÁ

Terapie ze slova therapeo- uctívání, respektování

Proto jsem vděčná právě Inlight a Klara Rott- které jsem si vybrala.

 Respektují živý organismus , jakým kůže, naše tělo je. Nezatěžují tělo látkami nepřirozenými a podporují přirozenou schopnost kůže, těla obnovovat a regenerovat v rámci vlastních bio –rytmů přirozených.

Má schopnost nejen řešit specifické problémy kůže- je i pro radost duše. To je nesmírně mnoho, protože zdravá duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka. Každá bylina má svou léčivou schopnost, která působí nejen v léčivých čajích. Působí samozřejmě i přes kůži. Rozdíl je ve zpracování surovin do emulzí. Je zde optimální struktura a účinnější penetrace do kožního povrchu a mezibuněčných prostor.

Éterické oleje samostatně i použité do přípravků jsou schopny pronikat hluboko do lidského organismu, působí na jemné předivo nervové soustavy a to zpětně ovlivňuje stav pokožky a pozitivně psychiku. To je jedna z hlavních předností.

Inlight

Založena na znalostech vědy

Vedena tradicí alchymie

Tvořena přírodou

100% Bio kosmetika, zcela bez syntetických látek, nabitá čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí pro tu nejúčinnější regeneraci pleti a povznesení duše.

Konzervovaná vit. E a éterickými oleji.

Inlight ctí trvalou a dlouhodobou krásu. Vzácné přísady, jsou macerovány déle než měsíc, aby co nejlépe uchovaly jejich jedinečné vlastnosti a blahodárnou sílu. Výroba vychází z více než třicetiletých teoretických a empirických studií doktora Spiezii.

Ručně vyrobené a zpracované z blahodárných olejů za studena lisovaných plodů, kvalitních plodů, bylin, květin, které jsou vitální (RAW)

Tajemství luxusních olejů Inlight spočívá v tom, že jsou v dokonalé harmonii s naším tělem. Tělo tyto oleje dokáže rozpoznat z chemického i energetického hlediska. Oleje, balzámy jsou kožnímu mazu přirozené- vyživují pokožku do hloubky, uzamykají vodu v těle. Biolipofilní formule je srdcem kosmetiky

Neobsahuje parabeny, SLS, ropné deriváty, ftaláty, alkohol, vodu, syntetické vůně

ŽIVOT ENERGIE to je inlight

Inlight přináší krásu do života

Na pokožku byste neměli nanášet nic, co nejste ochotni sníst!

Mudr Mariano Spiezia

Při ošetření kombinuji použití barev z diagnostického a ošetřujícího systému- chromo, lito terapii, Access, energy, hormonální terapii, čímž je ošetření ojedinělé.

Inlight terapie kompletní rituál 1,5 hod

Kompletní péče o obličej Vás očistí a oživí zevnitř ven.

Zahrnuje kompletní dvojité čištění pokožky s Inlight bioprodukty, aktivaci drah pro plíce (okysličení), srdce (stres, krevní oběh)přes ruce , užití litoterapie.Ošetření začíná masáží hlavy pro eliminaci stresu .

Účinnost spočívá ve speciální ajurvédské masáži a stimulaci vybraných akupresurních bodů s lymfodrenáží. Při ošetření se aktivují hluboká centra v mozku, uvolňuje napětí, obnovuje rovnováha energií těla a spojení se sám se sebou.

 Ošetření detox (cca 1hod)

 Zahrnuje dvojité čištění pokožky s Inlight produkty, aktivaci drah pro plíce, srdce přes ruce,masáž hlavy a ev. hluboké čištění

Kosmetika tohoto druhu je přirozená, není třeba rozlišovat preparáty na pleť pro muže či ženy.

Při terapii obličeje využívám klasických tahů pro masáž mikro očí a očního okolí, cyto, relax a jacquetovu.

Následujte mě

Napište mi email

5 + 6 =